Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
barton 1906
Junior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: FC Słomniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7133
Stary 17.10.2011, 19:43
BeNy napisał(a):Wyświetl post
myślę, że powinieneś spokojnie kupić bilecik na C, jak już nie będzie to w miarę spoko atmosfera jest też na E bilety po tej samej cenie.
Co do t-shirt to na luziku kupisz
Chyba raczej na G bo na E są droższe bilety! Chodzi ci otrybunę od strony Błoń.
Odpowiedz cytując