BeNy napisał(a):

myślę, że powinieneś spokojnie kupić bilecik na C, jak już nie będzie to w miarę spoko atmosfera jest też na E bilety po tej samej cenie.
Co do t-shirt to na luziku kupisz
|
Chyba raczej na G bo na E są droższe bilety! Chodzi ci otrybunę od strony Błoń.