Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 17.10.2011, 19:42
Bedzie bardzo ciezko patrzac jak sie ostatnio prezentujemy. Ale jak nie z ŁKS-em to z kim? Tutaj licza sie tylko i wylacznie 3 pkt + mam nadzieje w koncu zobaczyc fajna gre Naszej druzyny bo kiedys zła postawa musi sie skonczyc. Obysmy wygrali strzelajac pare bramek a nie znowu dzieki pomocy arbitra - bo znowu zacznie sie powszechne gadanie głupot, ze Wisle ZAWSZE pomagaja sedziowie.
Odpowiedz cytując