Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17015
Stary 17.10.2011, 19:42
Wszystko co jest złe dla szmat z Kałuzy jest dobre dla nas. Sedziowie powinni ich jebać jak Jagę w sobotę w świetle przepisów i z powodu zwykłych wałków. Kazda kartka dla parcha słuszna czy nie, kazdy gol prawidłowy lub nie, powinien być błogosławiony przez nas. Wszystko co boli pasiastego parcha powinno być ukojeniem naszych serc.
Brawo ŁKS za dzisiaj i dziekuję za zadanie bólu poprzez wasze zwycięstwo szmatom Filipiaka.

Broń Boże nie chodzi mi dosłownie o Jagiellonię którą bardzo lubię, tylko o dosłowny przykład sedziowskiej wpadki.
Ostatnio edytowane przez gigant : 17.10.2011 o godz. 19:48.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując