kelmaj napisał(a):

|
W dniu meczu bilet na C bez problemu? Mam zamiar jechac na mecz, bede pewnie kolo 18 w Krakowie(pociag z W-wy). Moze nie tu ale spytam, czy sklep jest otwarty i bede mogl kupic na luzie t-shirt?
|
Dzisiaj expres z W-wy miał ponad godzinne opóźnienie, także weź poprawkę na PKP.
A o bilety nie masz co sie martwić, napewno dostaniesz.