Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jaco78
Junior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Z sektora C2

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7132
Stary 17.10.2011, 19:42
kelmaj napisał(a):Wyświetl post
W dniu meczu bilet na C bez problemu? Mam zamiar jechac na mecz, bede pewnie kolo 18 w Krakowie(pociag z W-wy). Moze nie tu ale spytam, czy sklep jest otwarty i bede mogl kupic na luzie t-shirt?
Dzisiaj expres z W-wy miał ponad godzinne opóźnienie, także weź poprawkę na PKP.
A o bilety nie masz co sie martwić, napewno dostaniesz.
*** Forza Wisła ***
Odpowiedz cytując