|
Też mi się wydaje, że czasy bicia ŁKS-u należą do historii. Ciężki mecz, śmierdzi maks remisem przy aktualnej formie naszych kopaczy i szpitalu w kadrze. Ja wróci Melikson, to mamy +30% szans na dobry wynik inaczej ......
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|