Wyświetl pojedynczy post
KamAr
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 17.10.2011, 19:38
Z takimi zespołami nigdy nie gra się łatwo na wyjeździe. Ale liczę na 3 pkt. Po cichu liczę, że Maaskant wystawi dwóch napatników - Genkova i Bitona. W spotkaniu z Jagiellonią to pomogło.
Odpowiedz cytując