Temat
:
[11 kolejka] ŁKS Łódź - Wisła Kraków - 23 października, niedziela 14:30
Wyświetl pojedynczy post
KamAr
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
6
17.10.2011, 19:38
Z takimi zespołami nigdy nie gra się łatwo na wyjeździe. Ale liczę na 3 pkt. Po cichu liczę, że Maaskant wystawi dwóch napatników - Genkova i Bitona. W spotkaniu z Jagiellonią to pomogło.
PilkaCV.pl -
Odkrywamy Gwiazdy Polskiego Futbolu!
KamAr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KamAr
Znajdź inne posty napisane przez KamAr