Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 17.10.2011, 19:37
wiele będzie zależalo od spotkania z Fulham.
Są dwie opcje:
- jeśli przegramy w żałosnym stylu zbierając baty, mecz z ŁKS w Łodzi może byc trudny i nie zdziwi mnie porażka
- jeśli przegramy pechowo choć wysoko, grając ładną piłkę, to wynik w Łodzi jest otwarty - będę optymistą
...
- jeśli wygramy czy zremisujemy... co będzie cudem, to nie będzie cudu w Łodzi
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując