Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
17013
17.10.2011, 19:36
Po wygraniu LKS-u i ostatno Bełchatowa juz tylko Cracovia na chwile obecna (jak dla mnie) jest w 100% druzyna, ktora mozna typowac jako glownego pretententa do spadku z ligi
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 17.10.2011 o godz. 19:39.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael