Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6298
Stary 17.10.2011, 19:14
willow nie wiem skąd wytrzasnąłeś ten cytat ale raczej nie jest to sztuka wojenna,ale wracając do tematu skąd wytrzasnąłeś że V dostał zadanie rozglądać się za następcą M zwłaszcza że V jest zwolennikiem M.Według ciebie dobry trener to kto Urban,Tarasiewicz,Kasperczak,SmudaWisła to nie pewien klub z W-wy ani pewien klub z Krakowa którego sponsorem jest firma informatyczna żeby zmieniać trenera w ciągu sezonu.Niestety z młodzieżą Wisła to nie Arsenal ale przewinęło się kilku dobrych wychowanków na pocieszenie jeden gra do do dziś .Co do budowy drużny to na razie powstają fundamenty w postaci Małeckiego,Meliksona,Bitona, Chaveza,Kirma a potęgę piłkarską buduje się prze 2-3 lata więc po roku czasu raczej nie ma co oczekiwać cudu że Wisła zacznie grać jak Real czy Barcelona a jak na ekstraklasę to Wisła ma zaraz po Lechu najmocniejszy skład i najlepszych egzekutorów Biton,Małecki,Melikson,Kirm.Co do M i Mourinho jeśli brać przykład to od najlepszych i nawet dobrze że M bierze krytykę na siebie drużyna ma bynajmniej święty spokój co przed meczem z Fullham może się drużynie przydać
Odpowiedz cytując