Wyświetl pojedynczy post
Yo Yo
Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3710
Stary 17.10.2011, 18:59
filemon napisał(a):Wyświetl post
Doskonale Wszyscy trzej się uczyli w tej szkole, jednakże nie za bardzo wiem, kto wygrał. Dajmy na to, że kto pierwszy zada, tego jest
A no i prawidłowe rozwiązanie to: Szeptycki Andrzej, potem Daszyński, potem Wyspiański i w końcu Nowodworski. Wszyscy trzej pierwsi chociaż przez chwilę część swojej edukacji spędzili w obecnym I LO i żyli niemal w tym samym czasie, podczas gdy Nowodworski to patron szkoły.
Pan nr 3 bardziej wygląda na Adama Asnyka.
Odpowiedz cytując