Temat
:
Zagadki europejskie i nie tylko... ;)
Wyświetl pojedynczy post
Yo Yo
Member
Od: 05.2005
Offline
#
3710
17.10.2011, 18:59
filemon
napisał(a):
Doskonale
Wszyscy trzej się uczyli w tej szkole, jednakże nie za bardzo wiem, kto wygrał. Dajmy na to, że kto pierwszy zada, tego jest
A no i prawidłowe rozwiązanie to: Szeptycki Andrzej, potem Daszyński,
potem Wyspiański
i w końcu Nowodworski. Wszyscy trzej pierwsi chociaż przez chwilę część swojej edukacji spędzili w obecnym I LO i żyli niemal w tym samym czasie, podczas gdy Nowodworski to patron szkoły.
Pan nr 3 bardziej wygląda na Adama Asnyka.
Yo Yo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Yo Yo
Znajdź inne posty napisane przez Yo Yo