PODpalacz napisał(a):

z sumą to nieźle wyjechałeś ale kto wie czy Turasy by się nie połakomili akademia piłkarska celem transferowym Wisły!!!
|
A kogo możemy sprzedać żeby zarobić na nowe transfery? Jakis pomysł?
Ja dałem przykład i jest to możliwe do zrealizowania. Błaszczykowskiego dało się znależ w nizszej lidze to kolejnych tez można poszukać.Tylko trzeba chcieć a nie szukać Lameyów,Jaliensów lub Diazów
