Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51582
Stary 17.10.2011, 18:44
PODpalacz napisał(a):Wyświetl post
z sumą to nieźle wyjechałeś ale kto wie czy Turasy by się nie połakomili akademia piłkarska celem transferowym Wisły!!!

A kogo możemy sprzedać żeby zarobić na nowe transfery? Jakis pomysł?

Ja dałem przykład i jest to możliwe do zrealizowania. Błaszczykowskiego dało się znależ w nizszej lidze to kolejnych tez można poszukać.Tylko trzeba chcieć a nie szukać Lameyów,Jaliensów lub Diazów
Odpowiedz cytując