Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51581
Stary 17.10.2011, 18:30
SWEET_83 napisał(a):Wyświetl post
a ja myślę ze znajda się pieniądze jak sprzedamy Małeckiego za 1,5 mln euro. A potem poszukać młodych zdolnych piłkarzy w Polsce i Polaków zagranicą. Bo są tylko trzeba poszukać. Koniec ze szrotem z zagranicy.
z sumą to nieźle wyjechałeś ale kto wie czy Turasy by się nie połakomili akademia piłkarska celem transferowym Wisły!!!

Odpowiedz cytując