SWEET_83 napisał(a):

|
a ja myślę ze znajda się pieniądze jak sprzedamy Małeckiego za 1,5 mln euro. A potem poszukać młodych zdolnych piłkarzy w Polsce i Polaków zagranicą. Bo są tylko trzeba poszukać. Koniec ze szrotem z zagranicy.
|
z sumą to nieźle wyjechałeś ale kto wie czy Turasy by się nie połakomili

akademia piłkarska celem transferowym Wisły!!!