Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17007
Stary 17.10.2011, 18:20
Ten sedzia z Polonia-Górnik zrobil cos glupiego procz tej reki?
Bo jesli nie to przesadą jest zawieszac na caly sezon za jeden blad - te wszystkie Małki i Borki by caly czas byli zawieszeni...
Odpowiedz cytując