szprotson napisał(a):

no baaaaa
Przeciez na piłkarza który pół rundy leży w szpitalu chętni wpisują sie na liste który pierwszy może złożyć ofertę.
ludzie, to nie FM
|
O jakiego piłkarza ci chodzi?
Moja propozycja. Brać braci Mak z Ruchu Radzionków !!!!