Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
bakiagh
Member
Od: 05.2009
Offline
#
17006
17.10.2011, 18:05
Ja wiem, że o tym już była mowa. Ale patrząc na grę na lewej obronie Widzewa Dudu to naprawdę przydałby się nam.
Żaden z naszych super lewych obrońców nie potrafi tak dośrodkować jak on i w celu nie popełnia dużo błędów.
bakiagh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bakiagh
Znajdź inne posty napisane przez bakiagh