Wyświetl pojedynczy post
luma22
Junior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#288
Stary 17.10.2011, 18:01
Na ostatnim meczu na C5 przy stanie 1-0 dla jagi,z trybun słysze kolesia ktory notorycznie słysze jak wyzywa naszych grac wy kur.. jeb..I nikt na to nie reaguje,,,cos tu nie gra?
Odpowiedz cytując