Temat
:
[10 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok - 15 października, sobota 18:00
Wyświetl pojedynczy post
luma22
Junior Member
Od: 06.2011
Offline
#
11
17.10.2011, 18:01
Na ostatnim meczu na C5 przy stanie 1-0 dla jagi,z trybun słysze kolesia ktory notorycznie słysze jak wyzywa naszych grac wy kur.. jeb..I nikt na to nie reaguje,,,cos tu nie gra?
luma22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do luma22
Znajdź inne posty napisane przez luma22