Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51577
Stary 17.10.2011, 17:58
a ja myślę ze znajda się pieniądze jak sprzedamy Małeckiego za 1,5 mln euro. A potem poszukać młodych zdolnych piłkarzy w Polsce i Polaków zagranicą. Bo są tylko trzeba poszukać. Koniec ze szrotem z zagranicy.
Ostatnio edytowane przez SWEET_83 : 17.10.2011 o godz. 18:09.
Odpowiedz cytując