Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4422
Stary 17.10.2011, 17:42
michal napisał(a):Wyświetl post
Dziwne... przeciez ostatnio byl mecz legii a byla mowa o tym ze mecze beda pokazywane na przemian
Ale jak ktos nie ma polsatu futbol to Mecz Wisla - Fulham o godz 19.00 tego samego dnia pokaze Polsat Futbol oraz niekodowany zagraniczny kanal ITV 4. Posiadacze kart Al Jazeera Sport mecz beda mogli obejrzec na kanale Al Jazeera Sport +10
Mecz jest kodowany bo jest o 19. Ale nie ma się co martwić, trransmitowane będą trzy mecze Wisły w pucharach, te o 21
Odpowiedz cytując