Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
szamik
Member
 
Od: 04.2009
Skąd: Kraków i Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7123
Stary 17.10.2011, 16:14
Kosa skoro 12.500 osób kupiło to dobrze! Bardzo dobrze na ligę mamy około 8 tysięcy karnetów więc biletów poszło na Jagę około 7,5t. Jeśli to prawda z tymi 12.500 tysiącami do dobra wiadomość Do meczu 20k powinno być:] Sam jescze nie mam biletu
Odpowiedz cytując