Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kosa93
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
7121
17.10.2011, 16:09
ero781
napisał(a):
czyli 20-21 tysięcy na 3 dni do meczu jest dobrze ! ale mimo wszystko wszyscy po bilety
Nie jest dobrze, karnety są tylko na lige, wynika z tego że 12500 ludzi kupiło bilety..
Kosa93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kosa93
Znajdź inne posty napisane przez Kosa93