Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6290
Stary 17.10.2011, 14:35
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Możesz podać źródło i stronę bo chciałbym, byłbym wdzięczny. A przy okazji to bardzo zgrabny fragment opisujący dokładnie wczorajszą sytuację. Ktoś powinien się tym zainteresować i oduczyć przyznawania się sędziów pod przymusem. A do tych co pisali, że sędzia się przyznał widać teraz jasno że co z tego że sie przyznał skoro nie miał do czego, a tylko pod naporem dziennikarzy do tego doszło
To jest na stronie FIFA po angielsku. Polską wersje wziąlem z http://www.goalkeeper.pl/rozmaitosci...ifa,14395.html
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując