crazykaro napisał(a):

|
Możesz podać źródło i stronę bo chciałbym, byłbym wdzięczny. A przy okazji to bardzo zgrabny fragment opisujący dokładnie wczorajszą sytuację. Ktoś powinien się tym zainteresować i oduczyć przyznawania się sędziów pod przymusem. A do tych co pisali, że sędzia się przyznał widać teraz jasno że co z tego że sie przyznał skoro nie miał do czego, a tylko pod naporem dziennikarzy do tego doszło
|
To jest na stronie FIFA po angielsku. Polską wersje wziąlem z
http://www.goalkeeper.pl/rozmaitosci...ifa,14395.html