|
dokładnie tak, sam ze swojego otoczenia znam z 15 osób, które nie idzie, ze względu na ceny właśnie
pierwotnie chcieli iść, ale jak zobaczyli ceny...
oczywiście nie są to tacy kibice co chodzą na co tydzień, bo tacy przyjdą zawsze i mamy ich z 10 tysięcy, ale resztę to trzeba zachęcać, a nasz klub tego nie robi
|