Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2731
Stary 17.10.2011, 14:29
dokładnie tak, sam ze swojego otoczenia znam z 15 osób, które nie idzie, ze względu na ceny właśnie
pierwotnie chcieli iść, ale jak zobaczyli ceny...
oczywiście nie są to tacy kibice co chodzą na co tydzień, bo tacy przyjdą zawsze i mamy ich z 10 tysięcy, ale resztę to trzeba zachęcać, a nasz klub tego nie robi
Odpowiedz cytując