Cytat:
|
Ktoś się orientuje do kiedy Kurto ma ważny kontrakt? Bo coś mi się wydaje, że do lata 2012, a o ewentualnym jego przedłużeniu cicho... Wiadomo, że nie pasuje do koncepcji trenera, bo jest młody, utalentowany i jest Polakiem, ale może jednak warto by mu nową umowę zaproponować?
|
Zostańmy tylko przy tym że jest młody i jest Polakiem. O jego talencie krążyły naprawdę mity a widziałem kilka jego meczów i nie było takiego w którym nie grałby skandalicznie słabo. Nie wiem czy w klubie zaczęli już szukać młodego bramkarza za Kurto, w każdym razie powinni to zrobić już bardzo dawno. To że gra w młodzieżówce to chyba działa tylko na zasadzie magi nazwy Wisły Kraków..... :/
Ostatnim zawodnikiem z ME który miał naprawdę "coś" w sobie był Sebastian Leszczak, tylko w głowie ma naprawę pustkę albo ludzie dokoła niego zrobili mu krzywdę.