Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11114
Stary 17.10.2011, 13:56
River napisał(a):Wyświetl post
Zaloze sie, ze chlopak dogra sezon w Polonii, skonczy z ok. 20 bramkami i trafi latem to jaiegos Gornika, Ruchu, Jagiellonii itp i w pierwszym sezonie zacznie robic furore w naszej lidze. Skoro chlopak ma dopiero 18 lat i strzela bramki co prawda tylko w I lidze to jednak i tak mimo tak mlodego wieku musi cos w sobie miec.
Jednak znajac realia to my go przegapimy lub w ogole sie nim nie zaintersujemy bo po .... i za 2-3 lata bedziemy spogladac w jego strone kiedy on bedzie gral juz w innym klubie Ekstraklasy i bedzie trudny do wyciagniecia za sensowne pieniadze.
Na 99% będzie tak, jak mówisz.

szprotson napisał(a):Wyświetl post
świerczok żyd
Jaki żyd, jak hanys?

A to, że był u nich i się nie załapał, to chyba idealna rekomendacja? To tak, jakby go Skorża na testach odrzucił. Brać!

Ktoś się orientuje do kiedy Kurto ma ważny kontrakt? Bo coś mi się wydaje, że do lata 2012, a o ewentualnym jego przedłużeniu cicho... Wiadomo, że nie pasuje do koncepcji trenera, bo jest młody, utalentowany i jest Polakiem, ale może jednak warto by mu nową umowę zaproponować?
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 17.10.2011 o godz. 14:00.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując