Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11111
Stary 17.10.2011, 13:19
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Świerczok z Poloni Bytom dziś znów skuteczny... 10 i 11 bramka w sezonie... jestem ciekaw czy któryś z naszych go ogląda chociaż... Chłopak ma 18 lat i świetnie rokuje
Zaloze sie, ze chlopak dogra sezon w Polonii, skonczy z ok. 20 bramkami i trafi latem to jaiegos Gornika, Ruchu, Jagiellonii itp i w pierwszym sezonie zacznie robic furore w naszej lidze. Skoro chlopak ma dopiero 18 lat i strzela bramki co prawda tylko w I lidze to jednak i tak mimo tak mlodego wieku musi cos w sobie miec.
Jednak znajac realia to my go przegapimy lub w ogole sie nim nie zaintersujemy bo po .... i za 2-3 lata bedziemy spogladac w jego strone kiedy on bedzie gral juz w innym klubie Ekstraklasy i bedzie trudny do wyciagniecia za sensowne pieniadze.
Odpowiedz cytując