Temat
:
[10 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok - 15 października, sobota 18:00
Wyświetl pojedynczy post
bkl
Banita
Od: 12.2010
Offline
#
269
17.10.2011, 13:10
Nie wiecie ze niektÓrym skacze gÓl ze wisŁa jest od 10 lat praktycznie najlepsza druzyna w polsce
bkl
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez bkl