Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8240
Stary 17.10.2011, 12:56
dlatego Marszałku trzeba sie spodziewać 0-4,1-4

jak zawsze wierze w 3 punkty dla kochanej Wisły, tak ten mecz mam totalnie w dupie. Nic Nam nie da, ewentualne farciarskie zwycięstwo spowoduje ze Roberto odleci do jeszcze bardziej odległej planety niż jest teraz.

Nie mamy ŻADNEGO argumentu na Fulham, kiedyś jak np. za słabych trenerów graliśmy u siebie naszym atutem było boisko teraz niestety każdy mecz gramy na wyjeździe. Bo to że Czarek i Sobol będa zapierdalać za dwóch to nic nie da, potrzeba takich jedenastu..
Ostatnio edytowane przez szprotson : 17.10.2011 o godz. 13:12.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując