MatMario napisał(a):

Jeszcze jedno mi się przypomniało oglądając film o kłamczuszku Maskancie, Ci którzy pisali o Bunozie że sam sobie krzywdę robi itp itd inwalida i niedorozwój, wczoraj w sposób po prostu chamski i bezceremonialny został rozjebany przez Skerle, zupełnie nie zainteresowanego piłką ani grą. Więc taka prośba, wyskoczcie do góry a później spadnijcie np na piłkę lub coś innego niestabilnego.
Skerla, kolejny typowy przykład chama i prostaka typu Cionek, widać razem trenują, razem się uczą jak się gra.
|
Widzę, ze nie tylko ja to zauważyłem. Skerla zachował się jak bydlę, dobrze że w drugiej połowie dostał po żebrach od własnego bramkarza.
W ogóle Jagiellonia grała jak banda drwali.
Wiadomo, kiedy będą informacje o nodze Bunozy?