Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15031
Stary 17.10.2011, 12:33
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze jedno mi się przypomniało oglądając film o kłamczuszku Maskancie, Ci którzy pisali o Bunozie że sam sobie krzywdę robi itp itd inwalida i niedorozwój, wczoraj w sposób po prostu chamski i bezceremonialny został rozjebany przez Skerle, zupełnie nie zainteresowanego piłką ani grą. Więc taka prośba, wyskoczcie do góry a później spadnijcie np na piłkę lub coś innego niestabilnego.

Skerla, kolejny typowy przykład chama i prostaka typu Cionek, widać razem trenują, razem się uczą jak się gra.
Widzę, ze nie tylko ja to zauważyłem. Skerla zachował się jak bydlę, dobrze że w drugiej połowie dostał po żebrach od własnego bramkarza.
W ogóle Jagiellonia grała jak banda drwali.


Wiadomo, kiedy będą informacje o nodze Bunozy?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując