Witam, jestem mieszkańcem okolic Gorzowa wlkp, jestem zagorzałym fanem Wisły i stąd moje pytanie.
Czy jest ktoś z okolic Gorzowa kto raz na jakiś czas chciałby wybrać się do Krakowa na meczyk ?
oferuję swoje auto, składka na paliwo. Pisać na PRIV.
do moderatorów: Jeśli temat lub post jest zły to gdzie mógłbym zamieścić takie ogłoszenie?