Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7116
Stary 17.10.2011, 12:21
niewiele ponad 6 tysiecy.

Edit: Czemu sie dziwisz? Widzisz, to wszystko kibicu sukcesu sa. Wiernych kibicow to my mamy z 10 tys, ktorzy zawsze lub prawie zawsze sa, a reszta to zwykli kibice sukcesu tudziez kibice przypominajacy sobie o Wisle 3 razy na rok. Niestety taka prawda, poza ttym mecz z apoelem byl o wszystko a teraz widzac postawe druzyny i fatalne wystepy w fazie grupowej LE po prostu wspomnianie "kibice" maja wyjebane.
Jest tez duzo ludzi, ktorzy nie kupili jeszcze biletu ale zamierzaja isc, sam nie mam biletu a ide dzis lub jutro dla mnie i 5 kumpli.
Ostatnio edytowane przez vabanq : 17.10.2011 o godz. 12:27.
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując