Nieoficjalnie słyszałem że nico ponad 6 tys ...
Jeśli to prawda to ja nic z tego nie rozumiem .
Na apoelu było ponad 20 tys przy cenach biletów ok 50 zł a teraz są po 35-40zł i dupa ...
A jeśli chodzi o coś innego niż ceny biletów (jak grają piłkarze i ta cała szopka ) to na tym się nie znam i to mnie nie interesuje
