Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6279
Stary 17.10.2011, 12:18
Ja sie tylko zastanawiam nad jednym jak to jest z Maaskantem od strony finansowej, napewno czlowka ligi w zarobkach, jesli nie najlepiej zarabiajacy trener. Z tego co mozna bylo uslyszec/przeczytac z roznych zrodel i trener i dyrektor sportowy nie jest utrzymywany z budzetu klubu. Mowimy wiec o sporych pieniadzach.

Mysle, ze nie można twardo mówić: Maaskant to najlepsze co mozemy miec za kwote X. Nie wiemy tego poprostu.

Wiadomo stac nas na kazdego polskiego trenera ale przy takiej liczbie obcokrajowcow, zaden nie da rady sklecic to w 1 calosc i zaden nie ma wystarczajacego doswiadczenia w rozgrywkach Europejskich.

Poprostu nie kupuje tego argumentu, ze lepiej niz Maaskant nie trafimy za takie pieniadze jakie mamy. Dlaczego? Tak na logike jego sukces to MP, ilu trenerom z Wisłą sie to już udało(ktos powie ze budowal od zera, ok ale w lidze gdzie kazdy moze z kazdym wygrac jak i przegrac)? IV runda - byliśmy już tam, LE - czy aby nie jest to najslabszy w niej epizod a bywalo znacznie lepiej?

Mamy trenera jak wielu poprzednich, ktorzy zapewne zarabiali mniej. Jestem przekonany ze za te pieniadze mozna liczyc na trenera, ktory raz, ze lepiej to pouklada taktycznie a dwa, ze bedzie bardziej stapal po ziemi.
Popatrzmy na te najslabsze druzyny LM czy aby nie bylo by nas stac na ich trenerow?

Mamy Valckxsa znalazl Meliksona moze da rady znalesc dobregoo trenera.

Mozna powiedziec, ze trener dobry ale ma slabych graczy, to tylko polowiczna prawda ofensywnie jest potencjal nawet z kontuzjami w tle, w defensywie malutki ale dobry trener potrafi zamaskowac slabosci przez taktyke i gre calego zespolu.

Skad kasa na nowego trenera? W zimie dziekujemy wypchnijmy Jirsaka i Lameya(placac za pol roku bez niego).
Odpowiedz cytując