No jak fit by step, jak masz na Wiśle porządną siłkę? Dodatkowo zniżka 10% za kartę kibica Wisły.
I tak trochę luźniej. Uważajcie na siebie wszyscy angażujący się w siłownię. Dla mnie chyba jest już za późno, ale wklejam ku przestrodze dla innych:
http://www.wykop.pl/ramka/912775/zmi...ie-przewrotne/
Wygląda na to, że już nigdy nie wyrwę żadnej laski na dyskotece... :(
