Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6277
Stary 17.10.2011, 12:08
crazykaro napisał(a):
Jakoś nie pamiętam tej nietykalności w meczu z Odense. Jak nietykalność to nietykalność
No ja cię proszę daj już spokój z sytuacją z Odense bo jednak się ona różni i to znacząco..

Można by było uznać bramkę gdyby bramkarz Jagi był lekko spóźniony i by wychodził do tej piłki a nie wyskakiwał do niej na swojej pozycji że tak powiem. Jaliens agresywnie wpada w bramkarza nie dotykając piłki, uniemożliwiając my chwyt. Dla mnie jest to tak oczywiste że aż nie wiem po co o tym dyskutować.

Ogólnie jazda się zrobiła bo poziom sędziowania jest niepokojąco niski. W Bielsku cuda, w Warszawie cuda, u nas cuda do tego spalone Rudniewa. Przecież od tego się chce rzygać i skutecznie odechciewa się oglądania kolejnego (nie Wisły) meczu naszej ekstraklasy..
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując