Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6273
Stary 17.10.2011, 11:44
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Przeczytaj sobie z przepisów FIFA:

Sędzia, jesli popełnił w ogole błąd, to chyba niewielki i dający sie usprawiedlwić złą widocznością.
Możesz podać źródło i stronę bo chciałbym, byłbym wdzięczny. A przy okazji to bardzo zgrabny fragment opisujący dokładnie wczorajszą sytuację. Ktoś powinien się tym zainteresować i oduczyć przyznawania się sędziów pod przymusem. A do tych co pisali, że sędzia się przyznał widać teraz jasno że co z tego że sie przyznał skoro nie miał do czego, a tylko pod naporem dziennikarzy do tego doszło
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 17.10.2011 o godz. 11:46.
Odpowiedz cytując