FraMat napisał(a):

Przeczytaj sobie z przepisów FIFA:
Sędzia, jesli popełnił w ogole błąd, to chyba niewielki i dający sie usprawiedlwić złą widocznością.
|
Możesz podać źródło i stronę bo chciałbym, byłbym wdzięczny. A przy okazji to bardzo zgrabny fragment opisujący dokładnie wczorajszą sytuację. Ktoś powinien się tym zainteresować i oduczyć przyznawania się sędziów pod przymusem. A do tych co pisali, że sędzia się przyznał widać teraz jasno że co z tego że sie przyznał skoro nie miał do czego, a tylko pod naporem dziennikarzy do tego doszło