|
Ale mnie irytują ci "w....ieni" czy jak im tam. Banda rozpieszczonych, roszczeniowych idiotów krzyczących "Dawać kasę!". Nie rozumieją, że dzisiejszy względny dobrobyt wcale nie musi być dany raz na zawsze. Jeśli rządy ich posłuchają i zaczną rozdawać pieniądze jeszcze większą garścią, to skończy się to ekonomiczną i polityczną katastrofą, jakiej świat nie widział. Po I wojnie światowej też wszyscy uwierzyli, że to już koniec historii, a wiadomo, co się potem działo.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|