Romuald napisał(a):

|
A czy jeden z drugim z tych co piszą o głupiej wypowiedzi Maaskanta mógł chociaż pomyśleć przed komentowaniem w ten sposób Maaskanta ,że robi idiotów z polaków itp?, widzę trzeba myśleć za niektórych:Maaskant na konferencji mówił o prawidłowej bramce bo mógł nie widziec faulu przecież sam Sędzia nie widział faulu(co sam powiedział) to czemu Maaskant miał widzieć faul ze swojej zapewne gorszej widoczności?.A na konferencji nikt nie przyszedł z telewizorem i nie pokazał mu bramki tylko dziennikarze mówili o nieprawidłowym golu więc Maaskant pozostał przy swoim ,zapewne po obejrzeniu powtórki mógłby zmienić zdanie.
|
Robert powiedział, że widział powtórkę z tego zdarzenia.