Wyświetl pojedynczy post
AOT
Droga jeszcze długa...
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6267
Stary 17.10.2011, 10:48
Nietykalnosc bramkarza w polu bramkowym to BZDURA, a pole bramkowe dzis sluzy tylko i wylacznie w sumie do wybijania pilki po aucie bramkowym. Potwierdzili to nawet wczoraj w lidze+.
Ja nie wiem skad w swiadomosci ludzi wziela sie ta rzekoma nietykalnosc, bo tego nie ma juz od kilkunastu lat!


ps.
co nie zmienia faktu, ze wczoraj faul na bramkarzu byl, bo o ile bramkarz jest takim samym zawodnikiem jak kazdy inny NAWET W POLU BRAMKOWYM, o tyle nie wolno go atakowac podczas interwencji rekoma, a wczoraj GK Jagiellonii byl w trakcie interwencji jak Jaliens w niego wjechal.
Ostatnio edytowane przez AOT : 17.10.2011 o godz. 10:51.
Odpowiedz cytując