Arapaho napisał(a):

No na 7 kandydatur podanych wyżej z PIS są aż 2 ( raczej luźno związani z partią, szczegónie Bierecki) i 1 z PJN .Rybiński,Furgalski ,Bugaj czy Skrzypczak są też w PIS? 
Oczywiście to też odpowiedz na półstronnicowy post niekonika który ma chyba jakąś fobię - jak fachowiec to napewno nie może być w PIS.
|
Nieważne. Przy dzisiejszym układzie sił obecność kogokolwiek z PiS-u w rządzie jest niemożliwe. Chyba że wcześniej przepisze się do PrzewOdniej siły narodu
