KOMINEK napisał(a):

Maaskant wypowiedział się głupio - ale widzę, że zostało to od razu związane z jego narodowością. Panowie spasujcie - nigdy nie słyszeliście idiotycznych, kłamliwych, zaklinających rzeczywistość naszych polskich trenerów
Widzę, że wahadło wychyla się w drugą stronę już nie zbawca geniusz taktyki - tylko głupi Holender, który nas Polakom nie będzie poniżał.
Krytyka oczywiście tak - nawet jak najbardziej zjadliwa, tylko niech ona będzie będzie merytoryczna a nie lecącą na emocjach
|
Kominek - masz rację! Ale jakoś ostatnio nie po raz pierwszy Maaskant mija się celowo z prawdą, Jaliens wygaduje głupoty i zakłamuje rzeczywistość w wywiadzie dla PS. Wcześniej co wszyscy pamiętają nasz selekcjoner postępował podobnie (a jak skończył i do kogo nas na końcu porównał wiemy). To tak gwoli usprawiedliwienia niektórych tutaj. Ja osobiście uważam, że takie wypowiedzi (Maaskant, Jaliens) ewidentnie szkodzą klubowi i jego wizerunkowi. Jest tu coś do zrobienia dla Basałaja (dywanik?).
PS. Wolałabym nie oglądać już Lameya i Jaliensa w podstawowej 11-stce. Dopóki jednak Maaskant będzie w Wiśle, chyba tego się nie doczekam. Swoją drogą chorym jest to, że trener i dyr. sportowy są z tego samego kraju (jeśli zatrudniamy na tych stanowiskach obcokrajowców).