dynek.pl napisał(a):

Co do M to po eliminacjach LM czytałem wywiad z Basałajem gdzie ocenił nasz start w pucharach generalnie negatywnie.
Wspomniał, że oczekuje łądnej, ofensywnej gry, która przyciągnie widzów na stadion - także Maaskant nie spełnia tych oczekiwań w ogóle. Nadrabia wypowiedziami ale kogo on chce oszukać ? Ja mimo, że mam karnet zostałem w sobotę w domu - tak wyszło, po ostatnich naszych wyczynach nie czułem żadnego ciśnienia na iście na ten mecz.
|
ceny biletów
i tyle w temacie przyciągnięcia widzów na stadion
jak się okazuje zbyt duży stadion