Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6234
Stary 16.10.2011, 23:42
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Co do M to po eliminacjach LM czytałem wywiad z Basałajem gdzie ocenił nasz start w pucharach generalnie negatywnie.
Wspomniał, że oczekuje łądnej, ofensywnej gry, która przyciągnie widzów na stadion - także Maaskant nie spełnia tych oczekiwań w ogóle. Nadrabia wypowiedziami ale kogo on chce oszukać ? Ja mimo, że mam karnet zostałem w sobotę w domu - tak wyszło, po ostatnich naszych wyczynach nie czułem żadnego ciśnienia na iście na ten mecz.


ceny biletów
i tyle w temacie przyciągnięcia widzów na stadion
jak się okazuje zbyt duży stadion
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując