Wyświetl pojedynczy post
bomba
Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6233
Stary 16.10.2011, 23:35
Chciałem żeby Maaskant bez względu na wyniki został co najmniej do końca rundy, a najlepiej cały sezon, ale teraz widzę, że byłem w błędzie. Ten człowiek albo jest idiotą, albo perfidnym kłamcą i zgadzam się z m.in willowem, że ośmiesza siebie i Wisłę. Wygrać po błędach sędziowskich chluby nie przynosi, ale każdy zespół czasem zyska, a czasem straci przez sędziów. Ale za przeproszeniem pierd%$&ić tak jak nasz Robert to po prostu nie wypada nikomu, a na pewno nie trenerowi czołowego klubu po wygranej w taki sposób
Odpowiedz cytując