Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6232
Stary 16.10.2011, 23:33
A dodatkowo obrona jaliensa na konferencji... to co Maaskant mowi to przeciez jedna farsa, kogo on uczy i ustawia? w obronie co chwile jakies nie porozumienie i nie raz brakuje asekuracji. Ale nawet niech by to uznac Maaskantowi, to co z tego ze ustawia i teoretycznie obrona jako formacja gra dobrze, jak gosc w prawie kazdy meczu ostatnio zawala przynajmniej jedna bramke (bramka dla Jagii w 100% jego wina, powinien goscia wziasc na plecy a dal mu odejsc od siebie) i 3 bramki z Odense. Mam nadzieje (nie sadzilem ze to powiem kiedys) ze z Bunoza bedzie ok i bedzie mogl zagrac z Fulham. Akurat w tym meczu bardzo sie przyda, potrzebny nam wysoki stoper. Fulham ma opracowane schematy z dlugimi pilkami na Zamore - jeden z najlepszych w Anglii, i chyba w calej Europie pilkarz jesli chodzi o gre tylem do bramki, swietnie sie zastawia, potrafi przyjac pilke na klatke z przeciwnikiem na plecach i zgrac dobrze, czy przegrac glowke.

Sklad na Fulham:
Pareiko - Jovanovic, Chavez, Bunoza, Palijc - Sobol, Jirsak, - Gargula, Iliev - Biton, Genkov

Jezeli zagr Diaz to Duff bedzie robil to samo z nim co i Tom robil, albo jeszcze lepiej. Gargula jak i Jirsak zasluzyli na pierwsza jedenastke, Gargula na boku ale schodzacy do skrzydla robiac miejsce Palicjowi. Na pewno Genkov przyda sie w tym meczu przeciwko twardej obronie Fulham, a Bitona poprostu na lawke nie mozna dac. A czemu Jirsak - mimo ze ma rozne wachania i ciezko mu zachowac ciaglosc, to zazwyczaj gra niezle w waznych meczach.

Ale oczywiscie to tylko zyczenie.. pewnie znow sie bedzie bac i zagramy z jaliensem, Diazem, Sobolem, Wilkiem i Nunezem i znow nie bedzie mial kto rozegrac z przodu.
Odpowiedz cytując