Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6231
Stary 16.10.2011, 23:12
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Co do M to jest nienajgorzej Wisła jest w czołówce ligowej tabeli jednocześnie grając w pucharach ze stratą 4punktów więc wszytko jest do nadrobienia co do składu to rzeczywiście brak ładu ale liczy się kolejna wygrana i to że zespół pozbierał się po porażce z Legią .Natomiast w meczu przyjaźni z Jagą Wisła pokazała pazur pokazując że na własnym terenie jest niepokonana od 3kolejek co przed meczem z Fullham może napawać pewnym optymizmem. Zwłaszcza że Fullham na 80%procent w Krakowie wystawi rezerwy choćby dlatego że dla Fullham które ma nie najlepszą sytuację w tabeli ważniejszy od meczu z Wisłą jest najbliższy mecz z Tottenhamem w lidze.Więc wszystko jest możliwe i wszytko jest do nadrobienia.Co do Jaliensa i Lameya to raczej obrony się nie rozmontowuje zwłaszcza że nie ma zbytnio dobrych zmienników więc wątpliwe jest by M w najbliższych meczach wymienił i Jaliensa i Lameya.Aczkolwiek niewykluczone że któryś z nich w najbliższym czasie wypadnie ze składu ale to dopiero raczej w zimowym okienku.Podsumowując nie jest źle Wisła jest dalej w grze na 2frontach a M wykonał plan minimum jakim jest faza grupowa LE
Co do M to po eliminacjach LM czytałem wywiad z Basałajem gdzie ocenił nasz start w pucharach generalnie negatywnie.
Wspomniał, że oczekuje łądnej, ofensywnej gry, która przyciągnie widzów na stadion - także Maaskant nie spełnia tych oczekiwań w ogóle. Nadrabia wypowiedziami ale kogo on chce oszukać ? Ja mimo, że mam karnet zostałem w sobotę w domu - tak wyszło, po ostatnich naszych wyczynach nie czułem żadnego ciśnienia na iście na ten mecz.

HanysKce napisał(a):Wyświetl post
Zresztą ja tam widziałem prawidłowo zdobytą bramkę w ferworze walki, a także efekciarski pad Kupisza przy próbie wymuszenia rzutu karnego..
Masz tego samego dealera co Maaskant Rzuć namiary na PW
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 16.10.2011 o godz. 23:16.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując