Temat
:
Sprzęt komputerowy, programowanie itd.
Wyświetl pojedynczy post
Konfliktowy
Member
Od: 11.2010
Offline
#
579
16.10.2011, 22:00
Lepiej złożyć samemu.
Unikniesz w ten sposób plomby gwarancyjnej na obudowie, a co za tym idzie oddawania całego sprzętu jak padnie np ram..
Konfliktowy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Konfliktowy
Znajdź inne posty napisane przez Konfliktowy