Wyświetl pojedynczy post
Konfliktowy
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#579
Stary 16.10.2011, 22:00
Lepiej złożyć samemu.
Unikniesz w ten sposób plomby gwarancyjnej na obudowie, a co za tym idzie oddawania całego sprzętu jak padnie np ram..
Odpowiedz cytując