|
Co do M to jest nienajgorzej Wisła jest w czołówce ligowej tabeli jednocześnie grając w pucharach ze stratą 4punktów więc wszytko jest do nadrobienia co do składu to rzeczywiście brak ładu ale liczy się kolejna wygrana i to że zespół pozbierał się po porażce z Legią .Natomiast w meczu przyjaźni z Jagą Wisła pokazała pazur pokazując że na własnym terenie jest niepokonana od 3kolejek co przed meczem z Fullham może napawać pewnym optymizmem. Zwłaszcza że Fullham na 80%procent w Krakowie wystawi rezerwy choćby dlatego że dla Fullham które ma nie najlepszą sytuację w tabeli ważniejszy od meczu z Wisłą jest najbliższy mecz z Tottenhamem w lidze.Więc wszystko jest możliwe i wszytko jest do nadrobienia.Co do Jaliensa i Lameya to raczej obrony się nie rozmontowuje zwłaszcza że nie ma zbytnio dobrych zmienników więc wątpliwe jest by M w najbliższych meczach wymienił i Jaliensa i Lameya.Aczkolwiek niewykluczone że któryś z nich w najbliższym czasie wypadnie ze składu ale to dopiero raczej w zimowym okienku.Podsumowując nie jest źle Wisła jest dalej w grze na 2frontach a M wykonał plan minimum jakim jest faza grupowa LE
|