Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#256
Stary 16.10.2011, 21:35
hola hola mości panowie i inne dzieci neostrady .... czy mam Wam przypomniec pomylki sedzow ? a gdzie bramka dla Odense ? a GDZIE PRAWIDLOWA BRAMKA ARKA 9 przypomne interntowym kibicom Arkadiusza Glowackiego ktora dawala Nam mistrzostwo naszej chorej Polski ? pomylki sdzow sie zdarzaja ityle - to sie nazywa FUKS i tylew Tym temacie ........
Odpowiedz cytując