hola hola mości panowie i inne dzieci neostrady .... czy mam Wam przypomniec pomylki sedzow

? a gdzie bramka dla Odense


? a GDZIE PRAWIDLOWA BRAMKA ARKA 9 przypomne interntowym kibicom Arkadiusza Glowackiego ktora dawala Nam mistrzostwo naszej chorej Polski


? pomylki sdzow sie zdarzaja ityle - to sie nazywa FUKS i tylew Tym temacie ........