Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15025
Stary 16.10.2011, 21:12
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście że gramy bardziej ofensywnie - wystarczy zobaczyć jak ustawieni są boczni obrońcy tyle że niewiele to daje.Nie przypadkowo efektywny atak pozycyjny to ciężki kawałek chleba i przez ostatnie 10 lat był u nas tylko jeden zespół który przez pewien czas, z powodzeniem stosował go w lidze.
Wisła takze za Maaskanta grała atak pozycyjny, ofensywnie. Do meczu ze Śląskiem. Po tym meczu mu się odmieniło..

Zresztą był kiedyś z nim wywiad, gdzie mówił, że jego filozofia futbolu to atakowanie, gra ofensywna.

Ja nie jestem przeciwnikiem murowania bramki, gry defensywnej. Ale nie z naszą obroną.
Dlaczego ja nie biorę się za malowanie obrazów lub śpiewanie? Bo nie potrafię. Wisła nie potrafi bronić, więc niech robi to w co jest dobra - niech atakuje.
Odpowiedz cytując