1q2 napisał(a):

|
Oczywiście że gramy bardziej ofensywnie - wystarczy zobaczyć jak ustawieni są boczni obrońcy tyle że niewiele to daje.Nie przypadkowo efektywny atak pozycyjny to ciężki kawałek chleba i przez ostatnie 10 lat był u nas tylko jeden zespół który przez pewien czas, z powodzeniem stosował go w lidze.
|
Wisła takze za Maaskanta grała atak pozycyjny, ofensywnie. Do meczu ze Śląskiem. Po tym meczu mu się odmieniło..
Zresztą był kiedyś z nim wywiad, gdzie mówił, że jego filozofia futbolu to atakowanie, gra ofensywna.
Ja nie jestem przeciwnikiem murowania bramki, gry defensywnej. Ale nie z naszą obroną.
Dlaczego ja nie biorę się za malowanie obrazów lub śpiewanie? Bo nie potrafię. Wisła nie potrafi bronić, więc niech robi to w co jest dobra - niech atakuje.